CZ EN DE

O Supermoto Academy

Základní informace

Supermoto academy je motoškola s cílem seznámit motorkáře se správnou technikou jízdy pod vedením zkušených instruktorů. Jedná se o dvoudenní nebo jednodenní kurz, během kterého Vás naučíme správně projet zatáčkou, najít si optimální stopu, nebo i driftovat! Nejdříve instruktor vysvětlí teorii, která se následně vyzkouší na uzavřeném okruhu.

 

Škola je určena všem kategoriím, a to jak mírně pokročilým a pokročilým majitelům motocyklů, tak i naprostým začátečníkům, kteří se chtějí seznámit s bezpečnou technikou jízdy na závodní dráze.

Supermoto academy je určena i pro závodníky, kteří chtějí zrychlit svoji zlepšit svoji jízdu.

Přijet k nám můžete s různýma typama motocyklů: supermoto motorky, cestovní motardy a endura.

Supermoto Academy je určena i pitbikům a to za zvýhodněnou cenu. Za tuto zvýhodněnou cenu se mohou přihlašovat i zájemci do věku 21let, čímž chceme podpořit rozvoj juniorů v supermotu. Pokud patříte do této kategorie, do poznámek napište "sleva 21%". tato sleva 21% Vám bude odečtena z ceny.

 

Na závěr dostanete certifikát o absolvování Supermoto Academy.

 

Vaše motorka nemusí splňovat žádné speciální předpisy, je pouze nutné, aby byla v takovém stavu, aby neorožovala vás a ostatní účastníky Supermoto Academy.

Každý jezdec musí být vybavený kvalitní přilbou a pevnými boty. Ideální je pak kožená kombinéza, nebo endrurové či crossové oblečení.

 

Individuální trénink

Můžete využít indiviuálních tréninků s Pavlem Kejmarem (mistr Německa, 7.místo v MS, vícemistr Evropy) nebo s Janem Zemanem (bývalý závodník, víceleté zkušenosti s výukou). Vybrat se dá z tratí: Cheb, Sosnová, Vyškov, Vysoké Mýto, Písek, Tchořovice, Mnichovo Hradiště, Lichtenberg a další. Rovněž může trénink probíhat na různých volných plochách či mx tratích. Termín po domluvě. V případě zájmu prosím kontaktujte Jana Zemana.

Cena za individuální trénink:

 

Reference

Petr Kapalín (SMA Vysoké Mýto 22.-23.8.2010): ,,Pokud si chcete ušetřit dost času při učení jak jezdit rychle a bezpečně, SMA můžu jenom doporučit. Pro ty, co chtějí začít závodit, je to určitě povinnost. Mně víkend na SMA pomohl především v tom, že jsem zjistil, kde mám rezervy a jak jezdit chytřeji. Asi není potřeba se rozepisovat o tom, že strávíte fajn víkend se stejně naladěnými lidmi, máte k dispozici mechanika a zkušené matadory, kteří vždycky pomůžou radou a nemusíte se starat o jídlo. Jediné, co "musíte" je jezdit a snažit se moc neválet;-)."

Libor Klimeš (SMA Písek 4.-5.6.2011). ,,K Supermoto Academy jde říct a sdělit dalším pouze to, že je to pecka pecková, kdo si myslel, že umí jezdit, tak ať se sem příjde naučit lííííítat!!! Instruktoři pecka a komentaře tipu: "Takle projetý, to je na pííííču, ty musíš tu první prodat a pak v ty druhý tam sereš ten plyyyyyyn!!!!!!!!" mi naprosto vyhovovala a myslím, že i zbytku osazenstva.
Čili suma sumárum: Kdo nevyzkouší, jen prohloupííí!!"

Další služby během SM Academy

Na SMA je vždy přítomný mechanik, který Vám zkontroluje motoyckl před jízdou a pomůže s různými technickými problémy.

Rovněž Vám poradíme s nastavením motocyklu a pérování.


Termíny Supermoto Academy

 

 

Přihláška

Prostřednistvím speciálního formuláže „zde

Motoškola není kurzem pro získaní licence.

Motoškola se koná za každého počasí.

Definitivní registrace proběhne až po přijetí platby na účet pořadatele.

Po přijetí přihlášky Vám zašleme email, s informacemi k úhradě. Po přijetí platby Vám zašleme oficiální prohlášení o přihlášení do Supermoto Academy.

Storno je možné maximálně 7dní před konanou akcí a storno poplatek je 40% z uvedené ceny za Supermoto Academy.

Jezdci s motocykly Pitbike a jezdci do věku 21let mají na všechny termíny zvýhodněnou cenu o 20% (nutné připsat do poznámek)

 

Kontakt

Pavel Kejmar

email: supermotoacademy@email.cz

 

Partner: Race Styl

Místo pro Vaši reklamu!

Mediální partner

MotoLevel.com

© 2010 | design by EFJAY | web by Petr Hubík