CZ EN DE

Instruktoři

Jan Zeman

Jestli máte rádi opravdové zážitky a chcete se naučit novým věcem na motorce, tak je pro Vás supermoto academy skvělým řešením. SM academy se chopila skvělá parta kluků, což je ten nejlepší předpoklad. Co se týče teorie, tak vycházím z Kida Coda, který vlastní Superbike American School. Budeme vycházet i z jeho postupu při výuce, což znamená, že si řekneme jednu určitou věc a jen tu budeme na trati zkoušet, a až se zažije do povědomí, tak další. Těším se na Vás!

Pavel Kejmar

Jmenuji se Pavel Kejmar a před supermotem jsem jezdil jen motokros a superkros od českých mistráků po italské, až po evropu mx. Supermotu se věnuji od léta 2010 a v roce 2011 jsem bral titul vicemistra Evropy. Supermoto Academy je projekt, který má budoucnost hlavně u začínajících jezdců a my se budeme snažit Vám dát co nejvíce našich zkušenosti (z celého našeho závodení). Myslím si, že momentálně nemáte lepší šanci na zlepšení v ČR, než je projekt SMA. Já osobně mohu předvést co je v mých silách. Na asfaltu i v terénu se Vám budu snažit co nejednoduššeji vysvělit jak na to. Dále mohu poradit i jak se na větší závody připravit fyzicky či psychicky. Tento rok pojedu premiérově svět, takže si myslím, že budu mít více zkušenosti než do teď a ty bych Vám chtěl předat.

Radim Vavřík

Když přemýšlím proč zrovna supermotoacademy , tak mě napadá spousta věcí. První věc je Kvása. Hodně umí, hodně toho naučí a je s ním neskutečná sranda. Myslím že se s ním hodně naučíte a nakonec Vám to bude připadat jako dvoudení mejdan. Druhá věc mě napadá - JÁ. Myslím že vám vysvětlím proč zrovna supermoto, proč zrovna závodit a učit se na dráze a ne v provozu mezi kamiónama a spoustu jiných věcí. Těm pokročilejším závodníkům poradíme taky co můžeme , aby nás v prestigi už konečně nebylo pět a půl. A navíc , bude sranda, dobré jídlo a určitě super zážitky. A pokud Vám s námi , bude stejně tak dobře jako nám s Vámi, pak ude radost na obou stranách...

Jan Kvasnička

PROČ PRÁVĚ SUPERMOTO A PROČ PRÁVĚ JÁ……..

Supermoto? Ano, to je ta disciplína, která měla vyřešit věčnou otázku… tak kdo je teda nejlepší? Motokrosař, nebo silničář? OK…. Vezmeme motokrosovou motorku, třísknem na ní silniční kola a závodní nářadí je na světě. Tak to na začátku vzniklo…. získat nejvšestrannějšího rajdera….. no a dneska z toho máme samostatnou disciplínu a pekelně pěknou podívanou……No a proč já?? …… protože jsem nejlepší…. teda býval jsem ….. no možná ne nejlepší, ale rozhodně jsem nejel pomalu……. a tak bych Vám mohl pár triků nabídnout, aby jste mohli buď zrychlit na závodní trati, anebo alespoň oslnit nějakou roštěnku před místním pohostinstvím….

Tak se mejtě a na viděnou v Mejtě Kvása……

www.jankvasnicka.cz

Jakub Smrž

Supermoto jsem si vyzkoušel před pár lety a opravdu mě to chytlo. Sice to není moje disciplína, ale rozhodně skvělý způsob tréninku. Ať pro mě nebo kohokoliv, kdo jezdí na motorce a chce se naučit mít jí pod kontrolou. Protože mít motorku pod kontrolou neni o výkonu nebo rychlosti!!! Nakonec jsem se rozhodl mít spolu s Radimem vlastní tým, účastnit se několika závodů a jezdím na motárdu kdy to jde. A proč Supermoto Academy? Znám se už několik let s Honzou a líbí se mi jeho myšlenka školy na supermoto, protože jsou to zkušenosti, které sami nezískáte a pomůžou nejen budoucím "motárdistům", ale i silničářům. Navíc asfalt je moje parketa a myslím, že zkušenosti na silničních závodech se dají uplatňovat i na supermotu a rád je předám dál, už jen kvůli bezpečnosti na silnicích a bezpečnosti motorkářů. Myslím, že není nic lepšího než strávit skvělé dny v dobré partě, pobavit se a něčemu se přiučit...

www.fansofsmrz.cz

Partner: Race Styl

Místo pro Vaši reklamu!

Mediální partner

MotoLevel.com

© 2010 | design by EFJAY | web by Petr Hubík