CZ EN DE

Další služby SM Academy

Exhibiční vystoupení na motardech - ROAD SHOW

Supermoto je velice akční motoristická discplína, která diváky vždy zaujme. Proto vám nabízíme exhibiční vystoupení. Na relativně malém prostoru profesionální supermoto jezdci divákům předvedou jízdu po zadním kole, po předním kole, starty nebo neuvěřitelní náklony a smyky. Motardovou exhibici můžete využít jako dopovodný program Vaší firemní akce, nebo sportovní či kulturní události. O pořádnou show se postará jezdec mistrovství světa Pavel Kejmar a další.......

 

Organizování firemních akcí

 

Pro Vaši společnost zorganizujeme firemní akci na kterou budete dlouho vzpomínat. Jsme schopni kopletního zajištění, tzn. místo, jídlo a doprovodný program, atd. Akce je vždy orientována do motoristického duchu. Koná se tedy většinou na nějakém okruhu, kde je možnost svezení se na minimotocyklu, miničtyřkolce, segway, motocyklu, čtyřkolce nebo v závodním autě. Možností je opravdu mnoho a pokud budete mít nějaké vyjímečné požadavky, budeme se snažit vše zajistit.

 

Reklamní spolupráce

 

Projekt Supermoto Academy vzhledem ke své medializaci získává velice dobré jméno a popularitu. Mezi skupinou motorkářů je již známou věcí, a mezi motardisti velice sledovanou záležitostí. Proto Vám nabízíme reklamaní spolupráci, kdy se můžete stát partnerem celého projektu, nebo pouze určité supermotoškoly. Můžete také využít umístění reklamy na stránky supermoto academy, která má již velice solidní návštěvnost a to především lidí, kteří mají zájem o supermoto. (návštěvsnost stránek okolo 3500lidí/měsíc)

 

SMA News

SMA News je internetové vydavatelství, které neustále přináší novinky a zajímavé články nejen ze světa supermotardů. SMA news publikuje na oficiálních stránkách supermotoacademy.cz reportáže i fotografie z různých motoristických a jiných událostí.

Šéfredaktor: Jan Zeman

Syndicated News Association – Member of the media

 

Další služby

 

 

Pro bližší informace kontaktujte supermotoacademy@email.cz nebo na tel. čísle 605 297 954

 

 

Partner: Race Styl

Místo pro Vaši reklamu!

Mediální partner

MotoLevel.com

© 2010 | design by EFJAY | web by Petr Hubík